Bridgestone Lastik Fiyatları
 


Bridgestone Lastik Fiyatları

oto lastik

 

Bridgestone Lastik Fiyatları

 

Binek Oto Lastikler                Performans Lastikleri           Ultra Yüksek Performans Lastikleri

Run Flat Lastikler                   4x4 Lastikler                             Otobüs Kamyon Lastikleri

Hafif Ticari Lastikler                Forklift Lastikleri                     Minübüs Kamyonet Lastikleri

İşmakinası Lastikleri

 


 

Bridgestone, ürettiği tüm lastiklerde öncelikle güvenliğe önem vermiştir.  Lastik  tasarımında ve geliştirilmesinde güvenlik, konfor ve çevreye uygun olmasını üç temel prensip olarak benimsemiştir. Ve tüm kaynaklarını bu üç temeli korumak ve devam ettirmek için kullanmaktadır.

 

Su Tahliye Yüzeyi: Bridgestone üretimini gerçekleştirdiği lastiklerde NASA tarafından geliştirilen teknolojiyi kullanarak, suyla lastik kanal yüzeyi arasındaki sürtünmeyi minimize etmeyi başarmıştır. Böylece daha etkili, düzgün ve sabit su tahliyesi sağlanmaktadır.

Düzenli Yüzey Teması: Bu teknoloji, lastiğin yere değdiği yüzeylerdeki basıncın düzenli dağılmasını sağlamaktadır. Böylelikle lastik, daha düzgün aşınmaktadır. Bu da konforlu sürüş sağlarken kuru ve ıslak zemin performansını arttırmaktadır

Z Parçacıkları: Lastiğin zemine temas eden bölgelerinde kullanılan yüksek deformasyon özelliğine sahip yeni dolgu malzemesi ile ıslak zemin performansını arttırılmıştır.

Gelişmiş Uzun Karbon Zinciri: Bu yapı sayesinde, kauçuğun esnekliği korunmuştur. Lastiğin aşınma ve ıslak zemin performansı mükemmel düzeyde arttırılmıştır. 

AQ Compound II: Kauçuğun yumuşaklığının sürekli olmasını sağlar. 

Çift Katmanlı Sırt II: Bu karışım, sırtın ortasında yer alır ve Z parçacıklarından oluşur. Böylece lastik, ileri derecede aşınmalarda bile ıslak zeminde yüksek performans sağlar. 

oto lastik

Lastik izmir de bizden alınır. Firmamız lastik ve jant konusunda stoğumuzda bulunan çok farklı seçeneklerle siz değerli müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyerek  en doğru ürünü en iyi fiyatla sunmaktadır.